O firmie

Agencja reklamowa Glider powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży reklamowej. Jesteśmy firmą, której celem jest kompleksowa obsługa marketingowa firm z wykorzystaniem najnowszych technologii jak i tradycyjnych nośników reklamowych.

Nasza Agencja Realizuje wszelkiego rodzaju projekty multimedialne takie jak Animacje 3D, filmy wideo, prezentacje multimedialne, serwisy www.

W zakresie usług agencji znajduje się również kompleksowa identyfikacja firm od wizytówki po oznakowanie budynków, punktów handlowych na terenie całej Polski.

Osobiste, indywidualne podejście do tematów oraz współpracy pozwala na precyzyjne  zrozumienie potrzeb naszych Klientów, zakresu pracy jaki jest wymagany  do wykonania produktów oraz usług na najwyższym poziomie.

Kilka zdań o szczegółach prowadzonych działań:

Poligrafia – ulotki, foldery, materiały drukowane.

Jeden z podstawowych nośników informacji. Odpowiednio zaprojektowany potrafi zbudować profesjonalny wizerunek firmy.

Zajmujemy się projektowaniem indywidualnie dopasowanych do preferencji grup celowych materiałów reklamowych. Od projektów wizytówki, ulotki, do rozbudowanych folderów wizerunkowo produktowych.

Identyfikacja zewnętrzna. Aby lepiej Cię widzieli.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju instalacje oznakowania budynków, pomieszczeń biurowych. W zakresie naszych usług znajdziecie Państwo: tablice reklamowe, szyldy, litery podświetlane, kasetony, oznakowanie pojazdów.

Produkcja mullimediów, Filmy, Prezentacja, Animacja 3D.

Jedno z najlepszych mediów do profesjonalnej oraz nowoczesnej prezentacji firmy. Wykonujemy produkcje wideo z wykorzystaniem zaawansowanych technik montażu oraz animacji 3D. Realizujemy filmy instruktażowo - promocyjne, produktowe. Na potrzeby realizacji zajmujemy się modelowaniem 3D produktów Klienta.

Tworzenie serwisów www.

Kompleksowa obsługa podczas pracy nad tworzeniem wizerunku marki w strefie online.

Indywidualne podejście do tematu, zrozumienie potrzeb Klienta, ustalenie grupy celowej do których serwis jest skierowany. To najważniejsze aspekty podczas tworzenia serwisu. Na każdym z tych etapów mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Serwisy www naszych Klientów zawsze są projektowane od podstaw realizując powyższe założenia.